O Autorach

Anna Schreckenberg – certyfikowana instruktorka jogtantry, jogi interdyscyplinarnej i terapeutka jogą, certyfikowana instruktorka jogi YIN (30HR) oraz medytacji różnych nurtów w ujęciu świeckim (The Veda Centre – 200HR). Certyfikowana przez Yoga Alliance we współpracy z Yogtantra School of Yoga Studies (800HR); dyplomowana w pracy terapeutycznej przez Yoga Sadhana Seva Trust z siedzibą w Mumbaju (400HR); związana z Bihar School of Yoga, która stawia sobie za cel łączenie medycznej, akademickiej i naukowej metodologii z wizją duchową. Pracuje z ciałem i umysłem poprzez oddech, wizualizację, jogę, tantrę, przy wykorzystaniu różnych technik komunikacji. Studentka trzeciego roku Psychologii. Pomysłodawca i założyciel Soulspot.

Irena Nowak – Specjalista drugiego stopnia w zakresie psychiatrii, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie, kurs psychologii analitycznej prowadzony przez International Association for Analytical Psychology oraz II stopień szkolenia „Psychodramy wg Moreno” prowadzony przez Europejski Instytut Psychodramy. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP; Członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej, nauczycielka jogi i terapeutka jogą związana z Bihar School of Yoga.

Agnieszka Czapczyńska – zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową oraz warsztatami rozwojowymi dla kobiet i szkoleniami z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie; superwizorka z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Pracuje w nurcie psychologii procesu, sięgając często do metod arteterapii. Szkoliła się w zakresie pracy z ciałem metodą focusingu relacji wewnętrznych oraz EMDR. Instruktorka Jogi Kundalini, prowadzi zajęcia jogi oraz jogę terapeutyczną dla osób po traumie.

Uday Nanda – certyfikowany przez School of Tribal Tantra facylitator tantry; “energy healer” i praktyk Reiki, instruktor jogi interdyscyplinarnej (Yoga Alliance RYTT 200), certyfikowany przez Yogtantra School of Yoga Studies. Wierny student systemów filozoficznych Vedanty, tantry i jogi, oddany pracy z ludźmi i przybliżaniu głębokich praktyk duchowych. Łączy duchowość z praktycznymi technikami pogłębiania znajomości natury własnego “ja”, jego potrzeb i zdrowych granic. Urodzony w Indiach, zamieszkały na Bali, wieloletni praktyk jogi nurtu Bihar.

Karolina Piotrowska – psycholog-seksuolog, ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej i rozwija się dalej, aby zostać certyfikowaną psychoterapeutką. Ukończyła 3-stopniowy kurs hipnozy, uzyskując prawo do stosowania hipnozy na terenie całej UE. Twórca pierwszego polskiego programu do relaksacji i hipnozy na czas ciąży i porodu – „Cud Narodzin”. Prowadzi gabinet, konsultuje przez skyp’a oraz mailowo, pomaga ludziom z całego świata odkryć własny potencjał, lepiej zrozumieć relacje między ciałem a umysłem, umysłem a zdrowiem, relaksem a efektywną pracą.Masz pomysł o czym chciałbyś przeczytać? Napisz do nas!

test çöz